Firma Lapp Kabel organizuje akcję wyprzedażową końcówek magazynowych.

Na wszystkie artykuły objęte WYPRZEDAŻĄ obowiązuje rabat 75,75% od cen katalogowych obowiązującego cennika. Artykuły wytypowane do akcji wyprzedażowej znajdują się na specjalnej liście dostępnej na stronie www.

Czas akcji jest ograniczony do momentu wyczerpania asortymentu.

Już dziś wejdź na stronę https://bit.ly/2H7DXFs i zapisz się na wyprzedaż magazynową LAPP. W kilku krokach uzupełnij swoje dane, aby na bieżąco otrzymywać informacje o wyprzedażach.

Poprzedni artykułEnergetycy przenieśli gniazdo bocianów w bezpieczne miejsce
Następny artykułObcinak do rur kompozytowych i plastikowych – firmy KNIPEX
LAPP POL
Producent przewodów elektrycznych LAPP to jeden z głównych producentów kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar Lapp wyprodukował pierwsze przewody sterownicze i kable elektryczne na świecie, na skalę przemysłową i nadał im nazwę ÖLFLEX®. Dzisiaj przewody oraz akcesoria kablowe firmy LAPP sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów gotowych do odbioru z magazynów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj