PODZIEL SIĘ

Nowość firmy RENNSTEIG! Automatyczny Ściągacz Izolacji 0,08 – 16 mm2 MULTISTRIP 16. Jak działa? Co musisz o nim wiedzieć? Zobacz film!

Znana na rynku narzędziowym marka RENNSTEIG kolejny raz zaskakuje Naszych Klientów nietuzinkowym rozwiązaniem. Tym razem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu fachowców na całym świecie, stworzyła projekt narzędzia z zaskakująco praktycznymi funkcjami. Chcesz znać szczegóły? Czytaj dalej!

Automatyczny ściągacz izolacji marki RENNSTEIG to zdecydowanie jedno z nowości, w które warto zainwestować. Jak na niewielkie rozmiary narzędzie to jest wyjątkowo innowacyjne, a wpływa na to kilka cech. Ściągacz izolacji RENNSTEIG ma zasadniczą zaletę — może być używany do izolacji o przekrojach od 0,08 do 16 mm2. Oznacza to brak konieczności zakupu dwóch oddzielnych narzędzi do 10 mm2 oraz do 16 mnm2. To bardzo praktyczne mieć na wyposażeniu jedno uniwersalne narzędzie. Dzięki temu odizolowywanie jest prostsze, a na dodatek nie czujemy się obciążeni ilością narzędzi, które swoje ważą. W przypadku nowego modelu MULTISTRIP 16 warto zwrócić uwagę na fakt, że jako jedyne potrafią usuwać izolacje, samoczynnie dopasowując się do dużego zakresu przekrojów i grubości izolacji. Ściągacz oferuje w pełni automatyczne dopasowywanie do popularnych jedno-, wielo- i cienkożyłowych przewodów z izolacją standardową w całym zakresie roboczym od 0,08 do 16,0 mm² oraz do wielu innych rodzajów izolacji specjalnych, np. gumowych czy teflonowych (PTFE). Specjalny regulator pozwala na precyzyjne dostosowanie głębokości nacięcia izolacji w przypadku jego niestandardowej grubości.

Ściągacz Izolacji RENNSTEIG — jedno narzędzie, mnóstwo opcji i jeszcze więcej zalet

Automatyczny ściągacz izolacji RENNSTEIG mierzy tylko 195 mm długości i waży zaledwie 200 g. Niskie wymiary narzędzia nie stanęły na przeszkodzie producentowi, aby wyposażyć je w jeszcze więcej praktycznych funkcji. Dlatego jego górna część została doposażona w specjalny obcinak do drutu, przeznaczony do cięcia przewodów miedzianych i aluminiowych wielożyłowych o przekroju do 16 mm² oraz jednożyłowych o przekroju do 6 mm². Tym sposobem mamy narzędzie, które łączy w sobie automatyczny ściągacz izolacji i obcinak do drutu w jednym. Kolejną zaletą tego produktu jest wymienny blok noży. Taki zabieg stanowi oszczędność pieniędzy dla użytkownika, ponieważ w momencie, gdy noże się stępią, można je bez problemu wymienić na nowe. Dzięki temu nie jesteśmy zmuszeni kupować następnego narzędzia. Co więcej, ściągacz izolacji stanowi gwarancję zawsze dobrze wykonanej pracy, ponieważ nie powoduje żadnych uszkodzeń przewodów. Dzieje się tak za sprawą stalowych szczęk, których zadaniem jest przytrzymywać przewód, zabezpieczając pozostałą izolację przewodu przed uszkodzeniem.

Jak wygląda i z czego został wykonany automatyczny ściągacz izolacji RENNSTEIG?

Ściągacz izolacji zawiera optymalnie ukształtowane rękojeści o doskonałych wrażeniach dotykowych. Co to oznacza? Automatyczny ściągacz izolacji Rennsteig został zaprojektowany w taki sposób, by dać użytkownikowi komfort pracy. Użyty materiał nie powoduje otarć na dłoniach, równocześnie zapewniając pewny chwyt. Całość wraz z uniwersalną geometrią ostrza odznacza się dużą trwałością i żywotnością, co w szczególności może przekonać Naszych Klientów do wprowadzonej niedawno na rynek narzędziowy nowości. Poniżej znajduje się film, w którym dokładnie możesz zobaczyć, jak wygląda i w jaki sposób należy użytkować automatyczny ściągacz izolacji 0,08 – 16 mm2 MULTISTRIP 16.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisJeśli nie chcesz słuchać lekarza, posłuchaj rady elektryka
Następny wpisNeutralny z lampy ulicznej
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here